Apsaugos sistemos

Vienas iš svarbiausių šiuolaikinių pastatų elementų yra jų saugumas. Jam užtikrinti būtinas sklandus ir nepertraukiamas pastato apsaugos sistemos darbas. Tai pagrindinė sąlyga, norint užtikrinti žmonių ir turto saugumą. 

Mes siūlome patikimus ir profesionalius sprendimus, kurie leis maksimaliai pasirūpinti jūsų turto saugumu – tai kompleksinės apsaugos sistemos, kurios nustatys įsilaužimo, gaisro, stiklo dūžio, vandens ar dujų nutekėjimo atvejus. Tokios apsaugos sistemos apie įvykį saugomose patalpose informuos ne tik jus, bet ir saugos tarnybas bei atkreips aplinkinių dėmesį.

Taip pat siūlome integracinius sprendimus, kurie apjungia apsaugos sistemą su kitomis pastato sistemomis, siekiant maksimaliai išnaudoti visus resursus apsaugai ir pavojų prevencijai. Tokia vieninga sistema leidžia efektyviai kontroliuoti bei užtikrinti saugumą įvairaus dydžio teritorijoje ar pastate.

Mes siūlome šias kokybiškas apsaugos sistemų diegimo ir integracijos paslaugas:

  • Vaizdo stebėjimo sistemas;
  • Pastatų apsaugos sistemas;
  • Priešgaisrinės apsaugos sistemas;
  • Praėjimo kontrolės sistemas;
  • Perimetro apsaugos sistemas;
  • Nuotolinio valdymo sistemas;
  • Integracija su kitomis sistemomis (automatizacija).

Kreipkitės ir mes padėsime pasirinkti ir įrengti geriausiai jūsų poreikius tenkinančias apsaugos sistemas.

Kontaktai Susisiekite su mumis

UAB „Entegra LT“ – pastatų inžinerinių sistemų diegimas ir integracija.

Įmonės kodas: 304398519

PVM mokėtojo kodas: LT100010466611


Adresas: Radvilėnų pl. 17, Kaunas

Pašto kodas: LT-50256

Telefonas: +37069099779

Biuro darbo laikas nuo 8:30 iki 17:30

Facebook

Apie mus Specialistų komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų projektus.

Mes esame sistemų integratorius. Išmanome kaip veikia šiuolaikinės pastatų inžinerinės sistemos. Todėl savo darbus atliekame žvelgdami plačiai ir sistemiškai. Mūsų patirtis leidžia įgyvendinti įvairaus sudėtingumo instaliacijos ir sistemų integravimo sprendimus. Mes suderiname vartotojų poreikius su esamais produktais. Ilgametė patirtis bei profesionali komanda užtikrina, kad patikėta projektą įgyvendinsime kokybiškai ir profesionaliai.

Savo klientams galime pasiūlyti kokybiškų paslaugų spektrą: diegiame elektros, apsaugos, automatikos, telekomunikacijų sistemas. Nuolat ieškome inovacijų. Vykdomuose projektuose pritaikome naujausias technologijas ir žinias. Daug dėmesio skiriame atliekamų darbų kokybei, užsakovo norams, inžinerinių sistemų integracijai bei energijos taupymui.

Užtikrinsime, kad darbas būtų atliktas sistemiškai ir kokybiškai.