Pastatų automatika

Pastatų automatikos ir protingo namo sistemų instaliavimas ir paleidimas. Išmanaus namo valdymo sistemų sprendimai: apšvietimo automatizavimas, ŠVOK valdymo sistemos, multimedia sistemų integracija. Automatikos ir elektros skydų surinkimas. Atliekame paleidimo darbus, pilnai išbandome, užtikriname techninę priežiūrą, aptarnavimą ir modernizavimą.

Kontaktai Susisiekite su mumis

UAB „Entegra LT“ – pastatų inžinerinių sistemų diegimas ir integracija.

Įmonės kodas: 304398519

PVM mokėtojo kodas: LT100010466611


Adresas: Radvilėnų pl. 17, Kaunas

Pašto kodas: LT-50256

Telefonas: +37069099779

Biuro darbo laikas nuo 8:30 iki 17:30

Facebook

Apie mus Specialistų komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų projektus.

Mes esame sistemų integratorius. Išmanome kaip veikia šiuolaikinės pastatų inžinerinės sistemos. Todėl savo darbus atliekame žvelgdami plačiai ir sistemiškai. Mūsų patirtis leidžia įgyvendinti įvairaus sudėtingumo instaliacijos ir sistemų integravimo sprendimus. Mes suderiname vartotojų poreikius su esamais produktais. Ilgametė patirtis bei profesionali komanda užtikrina, kad patikėta projektą įgyvendinsime kokybiškai ir profesionaliai.

Savo klientams galime pasiūlyti kokybiškų paslaugų spektrą: diegiame elektros, apsaugos, automatikos, telekomunikacijų sistemas. Nuolat ieškome inovacijų. Vykdomuose projektuose pritaikome naujausias technologijas ir žinias. Daug dėmesio skiriame atliekamų darbų kokybei, užsakovo norams, inžinerinių sistemų integracijai bei energijos taupymui.

Užtikrinsime, kad darbas būtų atliktas sistemiškai ir kokybiškai.